Kategorie

3D pero modré s dislejem + Zdarma 10m ABS a PLA struna Zobrazit v plné velikosti

3D pero modré s dislejem + Zdarma 10m ABS a PLA struna

Tužka - tiskový materiál ABS, PLA, WOOD, HIPS, LAYbrick, Bendlay, Flexi, napájení 230V

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

2 090 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 209 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 209 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 42 Kč.


Kreslete ve 3D!

Nebaví vás už kreslit na papír, nebo chcete rozvíjet kreativitu vašich dětí? Kreslete do vzduchu! 3D pero vám otevře naprosto nové možnosti kreslení. 3D pero je založeno na principu technologie vytlačování plastového materiálu přes horký konec. Pero umí zpracovávat materiály jako ABS a PLA, a to při různých teplotách, aby bylo docíleno těch nejlepších výsledků. Možnost volby teploty a rychlosti průchodu materiálu naskýtá nevídané možnosti pro vaši kreativitu. Vytvořit můžete modely svítící ve tmě nebo modely měnící barvu při změně teploty.

3D pero jako první na světě poskytuje uživateli možnost volby parametrů tisku přehledně zobrazených na digitálním displeji s volbou přednastavených materiálových profilů. Uvedené parametry uživateli slouží k nastavení vhodné metody kreslení. Po zapojení do zásuvky vás 3Dsimo uvítá a přepne do základního menu. Nastavit si můžete podsvícení displeje nebo jazykovou mutaci.

3D pero je jediným zařízením svého druhu, u kterého můžete používat různé druhy materiálů, jako je ABS (materiál používaný pro běžné stavebnice), PLA (ekologický materiál vyrobený hlavně z kukuřičného škrobu) Materiál je používaný ve formě vlákna o šířce 1,75 mm. S rostoucím trendem 3D tisku bude stále přibývat nových materiálů a 3D pero je na ně díky nastavitelnosti všech parametrů plně připravené. 

3D pero lze využít:

  • K vytváření 2D a 3D modelů
  • K rozvíjení představivosti, trpělivosti a především jemné motoriky
  • K realizaci svých nápadů
  • Pro radost z vytvořeného modelu
  • K opravě plastových zařízení
  • K slepování a kompletaci sestav modelů z 3D tiskáren
  • K opravě nepovedeného tisku (díky opravě nemusíme zadávat nový několikahodinový tisk)

 

Všechny dodávané originální materiály jako ABS, PLA, PVA, nylon a další nejsou nebezpečné ani toxické. Jedná se o materiály používané při výrobě běžných modelů pro děti, stavebnic, potravin nebo textilních výrobků. Materiál je po velmi krátkou dobu horký, proto je nutné být opatrný a nedotýkat se jej, dokud neuschne. Nedoporučujeme nanášet tyto materiály na tělo, ale na textil nebo papír je bez problémů nanášet můžete.

Parametry a specifikace:
Technologie tisku: 3D
Rozhraní tiskárny: USB
Průměr struny: 1,75 mm
Počet hlav: 1

Obsah balení:
1 x 3D pero modré
1 x ABS struna 10m
1 x PLA struma 10m
1 x adapter 220V
1 x manuál

 


Loužil Store